Laida Marijos radijuje (2020 gegužė)

Bažnyčia šventė Gerojo Ganytojo sekmadienį, dar kitaip žinomą, kaip pasaulinį maldos už pašaukimus sekmadienį.

Popiežius Pranciškus savo žinioje maldos už pašaukimus dienos proga rašė: “Brangieji, ypač minint šią Pasaulinę maldos už pašaukimus dieną, taip pat įprastinėje mūsų bendruomenių sielovados veikloje trokštu, kad Bažnyčia toliau eitų šiuo keliu tarnaudama pašaukimams, atverdama kiekvieno tikinčiojo širdyje erdvę, kad kiekvienas galėtų su dėkingumu atrasti jam Dievo skiriamą pašaukimą, rasti drąsos ištarti „taip“, tikėjimu nugalėti nuovargį, o galiausiai aukoti savo gyvenimą kaip šlovinimo giesmę Dievui, broliams ir visam pasauliui.”

Ir mes norime padėkoti, kad meldžiatės už pašaukimus, o šio Gerojo Ganytojo sekmadienio proga mūsų seminarijos rektorius ir keli klierikai įrašė laidą apie šios dienos Evangeliją.

Laidos įrašas čia.