Atidarya paroda „Labanoro gėlės“ (2020 vasaris)

2020 m. vasario 3 d. seminarijoje atidaryta Teresės Blažiūnienės paroda „Labanoro gėlės“. Šis darbų ciklas sukurtas 2019 – 2020 metais iš Labanoro bažnyčios gaisravietėje surinktų liturginių rūbų fragmentų. Darbuose atsispindi kunigų, vilkėjusių liturginius rūbus, pasakyti žodžiai, pamokslai, gaisro netekties neviltis, tikinčiųjų skausmas ir kūrybinis noras išsaugoti tai kas brangiausia - tikėjimą. Parodoje dalyvavo darbų autorė, seminarijos bendruomenė, Labanoro bažnyčios klebonas Jurgis Kazlauskas su parapijiečiais ir Kaišiadorių vyskupas, J. E. Jonas Ivanauskas. Vakarą baigėme minėdami Šv. Blažiejų, švęsdami Šv. Mišias, kurioms vadovavo Kaišiadorių vyskupas. Prašėme Šv. Blažiejaus užtarimo nuo visų gerklės ligų, nes kaipgi klierikai giedos su skaudančiomis gerklėmis? Šv. Blažiejau, melski už mus!

Nuotraukas galite pamatyti mūsų facebook anketoje čia.